Kontaktujte nás +420 792 755 585

Melbourne

Melbourne je hlavní město australského státu Victoria s téměř 4 miliony obyvatel! je to významné, ekonomické, průmyslové, kulturní a sportovní centrum. Velmi známý je například 1. tenisový grandslam sezóny Australian open. Je to nádherné velkoměsto plné života.

Školy v Melbourne

#
Moderní škola, která přináší do univerzitního světa svěžest, dynamiku a globální perspektivu.s několika oceněními za inovativní metody výuky.
#
Odborná škola VET, kde můžete studovat obory s certifikáty, Diplomy, ale i Higher Education - Bakalářské studium, které vám umožní zůstat v Austrálii po ukončení studia 2 roky a pracovat bez omezení.
#
Pokud se chcete stát osobním trenérem a fitness profesionálem, učitelem tance nebo třeba poradcem pro výživu, je tato australská vysoká škola se zaměřením na sport a fitness ta pravá.
#
Škola si velmi zakládá na výběru svých učitelů a podporuje inovativní výuku. Můžete zde postupovat svým vlastním tempem nebo dosáhnout akademického cíle podle vlastního výběru.
#
#
Školy pod souhrnným názvem IH (International House) najdeme všude po světě. Všechno jsou to plně samostatné instituce. International House patří k naprosté špičce ve výuce angličtiny.