Kontaktujte nás +420 792 755 585

Gateway School of English

Proč studovat na Gateway School of English?

Gateway school patří mezi velmi dobré  školy na Maltě Byla založena ve stejném roce, jako naše agentura ACIC, tedy v roce 1993. Tato rodinná škola vám poskytne jak výuku na vysoké úrovni, tak skvělé, a přátelské zázemí.

Adresa školy: Bosfru Street,San Gwann, Malta

Výhody pro studenty

  • Oceníte moderní způsob výuky příjemnou "hravou" formou.
  • Vybavení školy úzce koresponduje s inovativní výukou.
  • Poloha školy je situována v tiché typické maltské čtvrti a při tom leží jen pár minut od moře a maltských zajímavostí.
  • Ubytování v Residenc, která je " nehonosná", ale příjemná vám ušetří díky umístění u školy mnoho času. 
  • Karl Sammut a jeho rodiče, kteří vlastní školu i Residenci, vytvářejí pro studenty přátelskou atmosféru a individuální péči, což ucítíte na každém kroku.
  • Těm, kteří jsou začátečníci a na zahraničním pobytu jsou poprve bude určitě příjemné ubytování v rodině.
  • Studovat v překrásném prostředí Malty znamená mnoho nových přátelství a nezapomenutelné zážitky - jak to slyšíme od našich studentů.
  • Studovat můžete : základní angličtinu/ intenzitu kurzu si zvolíte/, angličtinu pro obchod, angličtinu zaměřenou na IELTS test a Cambridge.
  • Kurzy jsou rozděleny do věkových kategorii : dospělí, rodiny s dětmi a pro mládež. Můžete také zvolit  kombinaci studia ve skupině + 1 :  1 /pouze učitel  a student/
  • Ceny jsou velmi příznivé a při dlouhodobém studiu se snižují.

Info: S našimi studenty jsme něco jako jedna velká rodina. Přečti si i reference od nich.

Zdravím Vás paní Kvapilová,

chtěl bych vám poděkovat za pobyt na Maltě, který předčil mé očekávání. Již od samotného příjezdu na rezidenci, se mi všichni věnovali a se vším mi ochotně pomohli a vysvětlili. Výuka probíhala v menších skupinkách, kdy jsme se dostali všichni ke slovu. Velkým přínosem pro mě byla lekce "face to face". Přístup učitelů mě překvapil, jelikož všichni byli velice pozitivní a chtěli nás opravdu naučit. Jsem rád, že jsem poznal spoustu lidí z různých koutů světa a jsme stále v kontaktu. Malta jako ostrov se mi opravdu líbil a dal se snadno procestovat autobusovou dopravou. Z Malty jsem si odvezl plno nezapomenutelných zážitků.

Už se těším, kam se s Vámi podívám příští rok.

Hezký večer,
Martin Židek


Zdravím Vás,

Po mnoha letech jsem se přihlasil na jazykovy kurz. Byl to kurz pro učitele angličtiny na Maltě. Na tento kurz jsem se dostal přes agenturu ACIC, se kterou jsem dříve spolupracoval a věděl jsem, že jejich doporučení bude to nejlepší, a měl jsem pravdu. Kurz byl skvělý, splnil přesně to, co jsem od něj očekával, a za čím jsem tam taky jel. Výhodou školy GSE je, že je to malá rodina škola, kde se seznámíte se všemi studenty. jsou tu učitelé, kteří Vám se vším pomůžou. Mohu všem tuto školu na Maltě doporučit.

Dušan Miech


Fotky od Andrejky Žikešové - studium i přivýdělek hlídáním dětí

No images were found.

Gateway school nabízí kurzy angličtiny pro dospělé, pro děti a mládež, pro rodiny s dětmi.

Cenové kalkulace :

Angličtina obecná : 20 lekcí týdně při pobytu 8+ týdnů je za 90,- EUR                                          30  lekci týdně při pobytu 8+týdnů je za 140,-Eur  

PŘI DLOUHO DOBÝCH POBYTECH SE CENOVĚ NEROZLIŠUJE "MIMO SEZÓNU A HLAVNÍ SEZÓNU".

Kurzy pro mládež, zahrnují ubytování v hotelu, 24 hodinovou péči, plnou penzi a mnoho sportovních, kulturních a  poznávacích  aktivit a samozřejmě výuku angličtiny.    Cena za týden je 995,- Eur, pokud zvolíte ubytování v rodině je cena pouze 740,- Eur 

Angličtina obecná - krátkodobé pobyty.

20 lekcí za týden mimo hlavní sezonu..........155,-EUR          v hlavní sezoně ............205.- Eur

30 lekcí za týden mimo hlavní sezónu..........220,-Eur         v hlavní sezoně .............270,- Eur   

Příklad pro 1 dospělou osobu :

2 týdny obecné angličtiny mimo sezonu s ubytováním v Rezidenci školy.

Angličtina 2 týdny po 20 lekcích : 155,-Eur x 2 = 310,- Eur

Ubytování v Rezidenci školy se snídaní a možnosti využívat kuchyni : 171,- Eur x 2 = 342,-Eur

 Dovoz a odvoz z letiště....50,- Eur

Celkem: 310,-Eur + 342,- Eur + 50,-Eur = 702,-Eur   zaplatíte za 14 denní studijní pobyt. Oboustranná letenka stojí nyní kolem 6 000,- Kč až 8000,-Kč.

Další ceny na konkretní kurz a dobu pobytu ráda poskytnu. Neváhejte mě kontaktovat.